• Shopping Cart
 • Order Details
 • Order Finished
Communication
Description and Information
Site functionality
Prices
Products - Quality and Efficiency
Courier Company

buglea_test eu

Nexles to globalna marka i przedstawiciel największych w Europie i na świecie producentów produktów do zwalczania szkodników. Jest również jednym z liderów rynku w dystrybucji środków higienicznych, wyposażenia i udzielaniu porad z zakresu zwalczania szkodników w obszarach zamieszkałych i niezamieszkałych. Nexles osiągneło taki status dzięki doświadczeniu zebranemu przez ostatnie 10 lat, zajmując się zwalczaniem szkodników i dostarczaniem produktów zarówno dla amatorów, jak i dla profesjonalistów i w 2016 roku uzyskało obrót w wysokości 2,1 miliona euro.

Nexles pomogło ponad 80 000 klientów przez ostatnie 6 lat, sprzedając markowe produkty firm takich jak Bayer, Basf, Syngenta, PelGar, Frowein, CatchMaster, Victor Woodstream, Earth Care, EarthChemical Co, Kollant, Dupont, Kwizda, B.Braun – a to tylko niektóre z nich. Począwszy od 2013 roku rekomendowaliśmy i sprzedawaliśmy sprzęt i oprzyrządowanie producentów o międzynarodowej renomie, na przykład Igeba, Tifone, Mesto, Birchmeier, Volpi, Stihl czy Solo.

Działamy głównie online przez sklep internetowy z własnym blogiem i forum, który oferuje szeroki wachlarz produktów i informacje “DIY”, a także rady dotyczące różnych metod zwalczania szkodników. Rozpoczęliśmy bezpośrednio wspierać naszych klientów w 2013 roku i także dzisiaj nasi eksperci są gotowi odpowiedzieć na wszelkie ich pytania. Oferujemy wsparcie w zakresie od zakładania ogrodów, przez hodowlę roślin w domu, po pielęgnację kwiatów i drzew.

Nasza siedziba znajduje się w Rumunii, w Bukareszcie, gdzie mamy również sklep i magazyn. W 2013 roku rozwinęliśmy naszą markę i otworzyliśmy pierwszy sklep stacjonarny. Od tego czasu klienci mogą nas odwiedzać, szybko nabywać produkty, których potrzebują i korzystać z wiedzy naszych ekspertów. Wciąż wzbogacamy się przez nawiązywanie nowych współpracy, a nasze produkty są sprzedawane w całym kraju.


Zaopatrzamy prawie wszystkich profesjonalistów zajmujących się zwalczaniem szkodników, szpitale, więzienia i instytucje publiczne w kraju. Rozprowadzamy nasze produkty po całej Europie dla naszych zagranicznych klientów do krajów takich jak Hiszpania, Węgry, Niemcy, Włochy, Bułgaria czy Grecja. Ponadto do chwili obecnej zaopatrzyliśmy też 50 000 klientów niezawodowych. Dostarczamy też produkty do szpitali, więzień, innych instytucji publicznych, profesjonalistów działających w zakresie zwalczana szkodników oraz innych klientów na terenie całej Europy.

Ponieważ nasza działalność odbywa się głównie przez Internet, to liczba użytkowników naszej strony zwiększyła się w ciągu ostatnich kilku lat, jako że nasza pozycja na rynku produktów do zwalczania szkodników nieustannie się poprawia. Rozwój naszej firmy poprzez dostarczanie coraz szerszej gamy produktów i sprzętu oraz wejście na rynek europejski i globalny sprawiły, że liczba osób odwiedzających naszą stronę zwiększyła się z 52 000 w 2011 roku do 1 600 000 w 2016 roku. Oferujemy naszym klientom wsparcie przez forum, a także serwisowanie i konserwację rozmaitych produktów od naszych dostawców.

Od 2016 roku Nexles działało dzięki 30 młodym, ciężko pracującym, życzliwym, ludziom na posadach takich jak:

dyrektor generalny;

dyrektor wydziału (sprzedaż detaliczna, PCO, sprzedaż, wsparcie, IT, logistyka);

przedstawiciel handlowy;

programista;

operator logistyczny;

pracownik działu obsługi klienta;

specjalista ds. marketingu;

kierowca i administrator;

serwisant.

Kierujemy się naszymi wartościami, aby nieustannie się rozwijać i udoskonalać. Dbamy o naszych pracowników i klientów, jesteśmy coraz lepsi, żeby oferować najlepsze usługi i podtrzymywać owocną współpracę z naszymi partnerami i dostawcami. Wszystkie nasze starania wynikają z naszych wartości, które przyświecały nam od początku naszej działalności i które pomogły nam rozwijać się na przestrzeni lat. Przypominają nam, że pozytywne nastawienie, profesjonalizm, innowacyjne rozwiązania i nieco humoru mogą zaprowadzić człowieka bardzo daleko.

Promujemy ciągły rozwój osobisty wewnątrz firmy;

Mamy wysokie, profesjonalne standardy, które prowadzą do wyjątkowo dobrych wyników, podczas gdy my wciąż możemy czerpać radość z pracy;

Chcemy zostawić po sobie pozytywne wrażenie wśród naszych partnerów i klientów po zakończeniu współpracy;

Zawsze szukamy rozwiązań i metod, które pozwolą nam usprawnić naszą pracę;

Podtrzymujemy wśród naszego personelu mentalność ‘jeden za wszystkich, wszyscy za jednego’

Staramy się o to, żeby nasi pracownicy mieli poczucie humoru, byli szczęśliwi, weseli i chętni do pomocy – dzięki temu nasza firma ma przypominać szczęśliwą rodzinę.

List of Discounts

 • 2%
  For orders between €200 and €300

  Discount code: NXL-2%

 • 4%
  For orders between €301 and €500

  Discount code: NXL-4%

 • 7%
  For orders above €500

  Discount code: NXL-7%

 • None of the discounts are applicable for products in the 'Sprayers-Foggers' and 'Special Units' categories.
 • It is not possible to accumulate more coupons in your shopping cart.